Projekty domów

Sprawdź koszt budowy domu dla wybranych projektów gotowych.

Chcesz bezpłatnie wycenić budowę według innego projektu?

Napisz na: kontakt@dompelenenergii.pl
lub zadzwoń: 501 511 000.

Filtruj
Minimalna powierzchnia użytkowa domu: {{rangevalues.area.min}} m²
Maksymalna powierzchnia użytkowa domu: {{rangevalues.area.max}} m²
Maksymalna cena netto: {{rangevalues.price.max}} 000 PLN
Ilość wyfiltrowanych wyników: {{all}}
{{page}}

Projekty gotowe i indywidualne

Czy realizujemy wyłącznie projekty opisane na stronie? Absolutnie nie. Te ukazane powyżej to jedynie przykłady mające zobrazować różnorodność podejmowanych przez nas zleceń budowlanych. Nie boimy się żadnych zleceń na domy jednorodzinne i budujemy domy według każdego projektu, który pozwala na osiągnięcie wysokich standardów w zakresie energooszczędności.

 

Projekt gotowy

Jeżeli uwielbiasz przeglądać liczne portale i serwisy z projektami domów i masz swojego faworyta, zgłoś się do nas. Dopytamy Cię o Twoje preferencje, które w projekcie architektonicznym nie są zawarte, np. osobiście możesz zdecydować czy ma to być dom murowany (ceramika, beton komórkowy, silikat) czy modułowy (szkieletowy, keramzytowy). Projekt gotowy wymaga także adaptacji czyli dostosowania do konkretnej działki i indywidualnych potrzeb Klienta. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ adaptacja gotowych projektów to jedna z oferowanych przez nas usług, którą wykonujemy przed podjęciem współpracy związanej z realizacją zlecenia na budowę domu.

 

Projekt indywidualny

Często zdarza się, że jako przyszły inwestor nie potrafisz zdecydować się na jeden konkretny projekt, ponieważ nie ma takiego, który w 100% spełniłby Twoje potrzeby funkcjonalne i estetyczne. Tu także oferujemy swoją pomoc, ponieważ z ww. usług architektonicznych najczęściej wykonujemy projekty indywidualne, na podstawie których w dalszym etapie stawiamy nasze energooszczędne domy. Projekt indywidualny to świetne rozwiązanie pod każdym względem. Jego koszt w porównaniu do całej inwestycji jest bardzo niewielki i w praktyce niewiele różni się od zakupu projektu gotowego i jego adaptacji. Pozwala za to wybudować prawdziwy „dom marzeń”, który w najdrobniejszym szczególe spełni wymagania przyszłych domowników.
 
 

Projekt indywidualny z Domem Pełnym Energii

Uszyty na miarę, w pełni dopasowany do Twoich potrzeb, projekt indywidualny domu energooszczędnego możesz u nas zamówić w cenie 4.000 zł netto! Cena obejmuje specjalny rabat, jakiego udzielamy naszym Klientom, którzy zechcą z nami ten projekt zrealizować na etapie budowy. 
 
Co jeśli z jakichkolwiek powodów nie będziesz chciał wybudować domu z nami? Nic straconego – możesz otrzymać projekt za dopłatą. O jej wysokości powiadomi Cię przed podpisaniem umowy nasz specjalista; kwota zostanie także zapisana w umowie projektowej.
 

Gdzie i jak postawimy dom według Twojego projektu?

~ Po pierwsze – na Twojej działce budowlanej. Jeżeli jej jeszcze nie masz, doradzimy jakimi kryteriami, poza ceną i metrażem, warto się kierować przy jej wyborze. Pomożemy także w jej odnalezieniu na rynku nieruchomości,

~ Po drugie – w jednym z dziewięciu województw (wielkopolskim, mazowieckim, dolnośląskim, łódzkim, pomorskim, śląskim, małopolskim, kujawsko-pomorskim i lubuskim).

~ Po trzecie – budujemy kompleksowo, od A do Z, co w praktyce oznacza rozpoczęcie prac od przygotowania terenu pod fundament, a skończywszy na przekazaniu Ci kluczy do domu. Najczęściej budowę doprowadzamy do stanu deweloperskiego, na życzenie inwestora oddajemy także domy pod klucz, do natychmiastowego zamieszkania.

Aby dowiedzieć się więcej wypełnij formularz wyceny budowy, aby oszacować koszt budowy domu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio – dane teleadresowe poniżej. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do kontaktu:

Skontaktuj się z biurem w Twojej okolicy:

Łódź

address-icon

ul. Łąkowa 11
95-050 Konstantynów Łódzki

Skontaktuj się z biurem w Twojej okolicy:

Warszawa Północ

address-icon

ul. Zabraniecka 8L
03-872 Warszawa

Warszawa Południe

address-icon

al. Krakowska 38
05-090 Janki

Skontaktuj się z biurem w Twojej okolicy:

Kraków

address-icon

Longinusa Podbipięty 29
31-980 Kraków

Skontaktuj się z biurem w Twojej okolicy:

Śląsk

address-icon

Budowlanych 166
43-100 Tychy

Skontaktuj się z biurem w Twojej okolicy:

Wrocław

address-icon

ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław

Skontaktuj się z biurem w Twojej okolicy:

Poznań

address-icon

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań

Skontaktuj się z biurem w Twojej okolicy:

Trójmiasto

address-icon

ul. Wschodnia 1A/1
81-575 Gdynia

Skontaktuj się z biurem w Twojej okolicy:

Poznań

address-icon

ul. Kopanina 59
60-105 Poznań

Konin

address-icon

ul. 3 Maja 74
62-500 Konin

Napisz do nas

{{ errors.first('name') }}
{{ errors.first('email') }}
{{ errors.first('phone_number') }}
{{ errors.first('location') }}
{{ errors.first('textarea') }}

{{ errors.first('rodo') }}