Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Złotokłos. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Złotokłos. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

zlotoklos-dom-energooszczedny-1786

Opis realizacji

Złotokłos to miasto leżące w powiecie piaseczyńskim, gminie Piaseczno, znajdującej się po południowo-zachodniej części od Warszawy. Tu właśnie został budynek mieszkalny o charakterystyce zgodnej z umową z inwestorem wg poniższego opisu.

Po przeprowadzeniu niezbędnych prac przygotowawczych, wykonana została zbrojona płyta fundamentowa grubości 25 cm z izolacją energooszczędną ze styropianu XPS 300 o grubości 15 cm. Ściany parteru oraz poddasza budynku zostały wymurowane z betonu komórkowego. Dach wykonano jako konstrukcję drewnianą ze stropem z drewna iglastego, który pokryto dachówką Braas Teviva. Strop nad parterem monolityczny, żelbetowy.

Przy ciepłym montażu stolarki okiennej zastosowano system energooszczędnych okien Krispol – FEN 85 . Zamontowano też rolety podtynkowe z napędem elektrycznym. Budynek wyposażono w instalację elektrycznąteletechnicznąwodno-kanalizacyjnągrzewczą opartą o system ogrzewania gazowego, instalację alarmową oraz rekuperację.

W budynku zastosowano energooszczędne izolacje, w tym termoizolację ścian zewnętrznych styropianem grafitowym grubości 20 cm, a dach ocieplono pianą PUR grubości 20 cm.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Złotokłos
Powierzchnia użytkowa:
168,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!