Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Wierzyce. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Wierzyce. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

wierzyce-dom-energooszczedny-2566

Opis realizacji

Wierzyce – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie gnieźnieńskim, w gminie Łubowo. Tu właśnie usytuowany został niespełna 103 m dom wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12 cm. Drewniana konstrukcja stropu wykonana została z drewna iglastego, impregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową Braas Romańska Aerloxo.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system trzyszybowych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Dodatkowo zamontowano ciepłe parapety z XPS pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien oraz rolety podtynkowe elektryczne Aluprof. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, oraz pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu. Wykonano również rekuperację.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą o grubości 22 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym o Lambdzie 0,031/0,032 o grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Wierzyce
Powierzchnia użytkowa:
103,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Inne realizacje

Powierzchnia użytkowa: 192,00 m²
Oddział: Warszawa Południe
Powierzchnia użytkowa: 249,00 m²
Oddział: Warszawa Południe
Powierzchnia użytkowa: 135,00 m²
Oddział: Warszawa Północ

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!