Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Zielątkowo. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

Zielątkowo. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

zielatkowo-3-dom-energooszczedny-551

Opis realizacji

Zielątkowo – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Suchy Las. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni użytkowej 128 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12 cm. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanej konstrukcji drewnianej dachu wg, projektu konstrukcyjnego, z drewna klasy C24, czterostronnie szlifowanego, suszonego i zaimpregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową płaską Teviva w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany został system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm oraz ciepłe parapety z XPS i podwaliny klinarytowe. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania gazowego z piecem i CWU. Dodatkowo wykonano instalację odgromową na dachu oraz ogrzewanie podłogowe.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto białego oraz szarego tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Zielątkowo
Powierzchnia użytkowa:
128,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Gazowe
Oddział:

Inne realizacje

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!