...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Zaniemyśl. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

Zaniemyśl. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

Firma budowlana Poznań - dom parterowy z dachem kopertowym

Opis realizacji

Zaniemyśl to wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie średzkim, w gminie Zaniemyśl. Tu właśnie został wzniesiony parterowy budynek mieszkalny o charakterystyce zgodnej z  umową z inwestorem wg poniższego opisu.

Po przeprowadzeniu niezbędnych prac przygotowawczych, na zagęszczonej posypce wykonana została zbrojona płyta fundamentowa grubości 15 cm. Ściany nośne zewnętrzne oraz wewnętrzne działowe o grubości odpowiednio 24 cm i 12 cm wykonane zostały z betonu komórkowego. Strop panelowy SMART 20. Konstrukcja więźby dachowej wykonana została z wiązarów prefabrykowanych z drewna czterostronnie szlifowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową płaską w kolorze antracytowym a na dachu powstał przepust pod późniejsze wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany został system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm. Dodatkowo zastosowano montaż ciepłych parapetów z XPS pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z piecem elektrycznym z zasobnikiem do CWU 130l.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm o lambdzie 0,031/0,032. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w jasnym kolorze.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Zaniemyśl
Powierzchnia użytkowa:
90,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!