Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Grodziszcze. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Grodziszcze. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

grodziszcze-dom-energooszczedny-412

Opis realizacji

Grodziszcze – wieś w powiecie świdnickim. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 136 m2 wzniesiony na zbrojonej płycie fundamentowej wypełnionej betonem grubości 25 cm. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12 cm. Więźba dachowa została wykonana na miejscu przez ekipę wg. projektu konstrukcyjnego z zaimpregnowanego drewna klasy C24.Dach budynku pokryto dachówką betonową Braas Teviva w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien KRISPOL z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Dodatkowo wykonano montaż ciepłych parapetów z XPS oraz klinarytów pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację pod rekuperację, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz klimatyzację. Na dachu budynku wykonano instalację fotowoltaiczną o mocy 7kWp.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto jasnego tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Grodziszcze
Powierzchnia użytkowa:
136,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!