Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Betkowo. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Betkowo. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Zrobione przy użyciu Lumia Selfie

Opis realizacji

Betkowo – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie kościańskim, w gminie Czempiń. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 115 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12cm. Więźba dachowa została wykonana za pomocą prefabrykowanych wiązarów z drewna czterostronnie szlifowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową płaską w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system trzyszybowych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm. Dodatkowo zostały zamontowane żaluzje fasadowe sterowane radiowo. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz instalację rekuperacji. Dodatkowo zamontowano czujniki ruchu i centralę alarmową.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto białego tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Betkowo
Powierzchnia użytkowa:
115,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!