...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Paczkowo. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Paczkowo. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Budowa domów Poznań - dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Opis realizacji

Paczkowo – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Swarzędz, która znajduje się po wschodniej stronie Poznania. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 146 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Zarówno ściany działowe, jak i ściany nośne wykonane zostały z betonu komórkowego. Zastosowano strop SMART oraz wykonano schody żelbetowe monolityczne zgodnie z projektem. Dach budynku pokryto blachą stalową na rąbek stojący BRATEX Snap-Lock semi fala cermic mat, w kolorze antracytowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien Krispol FEN 85 z 6-komorowymi profilami o głębokości 85 mm. Okna  wyposażono w rolety zewnętrzne ARZ Electro. Brama garażowa segmentowa Krispol K2 RCS T Slick Classic T. W budynku wykonano instalację elektryczną, teletechniczną, wod-kan, pełną instalację ogrzewania gazowego z piecem CWU.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 18-20 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym o współczynniku przewodzenia ciepła 0,031/0,032 i grubości 15 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Paczkowo
Powierzchnia użytkowa:
146,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Gazowe
Oddział:

Inne realizacje

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!