Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Nieporęt. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Nieporęt. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

20230317_113658000_iOS

Opis realizacji

Nieporęt – miasto w województwie mazowieckim, w powiecie legionowskim, w gminie Nieporęt. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 208 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i ocieplonych murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24cm i 12cm. Strop – monolityczny. Więźba dachowa została wykonana w sposób tradycyjny wg. projektu z drewna iglastego. Dach budynku pokryto dachówką betonową płaską.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Budynek został wyposażony również w ciepłą bramę garażową Krispol. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania gazowego z CWU. Przygotowane zostało także miejsce pod klimatyzację.

Ocieplenie ścian zewnętrznych wykonano styropianem białym grubości 20 cm i lambdzie 0,031, natomiast dach ocieplono pianą PUR o grubości 25cm.  Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Nieporęt
Powierzchnia użytkowa:
208,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Gazowe
Oddział:

Inne realizacje

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!