...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Bronisze. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Bronisze. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

20240319_125823

Opis realizacji

Bronisze – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie warszawskim zachodnim. To właśnie tutaj usytuowany został dom o powierzchni niespełna 123 m2 powierzchni użytkowej wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i ocieplonych styropianem Aqua o grubości 15 cm murach fundamentowych. Zostało również wykonane ocieplenie ścian fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24cm i 12cm, natomiast więźba dachowa powstała w sposób tradycyjny z drewna iglastego impregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową płaską w kolorze grafitowym.

W ramach montażu stolarki okiennej zamontowano system okien 6 komorowych z profilami o głębokości 82 mm wraz z ciepłymi parapetami dwustronnymi z XPS. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan., instalację powietrznej pompy ciepła oraz rekuperację. Dodatkowo zamontowano peszel pod późniejsze zamontowanie paneli fotowoltaicznych.

Dach ocieplono pianą PUR o grubości 25 cm, a do ocieplenie ścian zewnętrznych zastosowano styropian fasadowy EPS 033 o grubości 20 cm. Budynek wykończono tynkiem silikonowym w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Bronisze
Powierzchnia użytkowa:
123,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Pompa ciepła
Oddział:

Inne realizacje

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!