Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Bieganów. Energooszczędny dom piętrowy z dachem kopertowym i garażem

Bieganów. Energooszczędny dom piętrowy z dachem kopertowym i garażem

dom-energooszczedny-bieganow-4

Opis realizacji

Bieganów – miejscowość w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, w gminie Jaktorów. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 182 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych, z ociepleniem styropianem Aqua oraz hydroizolacją. Ściany wykonane zostały z pustaków ceramicznych Porotherm. Więźba dachowa została wykonana z drewna iglastego impregnowanego wg projektu. Dach budynku pokryto blachodachówką Bud-Mat Sara 350, w kolorze RAL 7016.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowano system najnowszych, energooszczędnych okien z 7-komorowymi profilami o głębokości 82 mm w kolorze antracytowym. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację grzewczą zasilaną ciepłem z powietrznej pompy ciepła Vaillant. Na stelażu krzyżowym wykonano również sufit podwieszany z płyty GK.

Do ocieplenia ścian zewnętrznych wykorzystano styropian grafitowy o grubości 20 cm oraz użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Bieganów, gm. Jaktorów
Powierzchnia użytkowa:
182,00 m²
Rodzaj domu:
Piętrowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Pompa ciepła
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!