...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Mieczewo. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Mieczewo. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Firma budowlana Poznań - dom parterowy z dachem dwuspadowym

Opis realizacji

Mieczewo – wieś w Polsce, położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Mosina. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 115 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12cm.  Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanych wiązarów czterostronnie szlifowanych. Dach pokryto blachodachówką.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system trzyszybowych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm oraz ciepłe parapety. Okna wyposażono w rolety elektryczne podtynkowe. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan., instalację ogrzewania elektrycznego wraz z czujnikami i termostatami oraz instalację rekuperacji. Dodatkowo zamontowano peszel pod PV.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze zgodnym z wizualizacją.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Mieczewo
Powierzchnia użytkowa:
115,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Inne realizacje

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!