Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Marki. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

Marki. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem i dachem dwuspadowym

marki-2-dom-energooszczedny-586

Opis realizacji

Marki – miasto położone w powiecie wołomińskim, w woj. mazowieckim, w aglomeracji warszawskiej na północny wschód od Warszawy. Budowę tego domu rozpoczęliśmy od etapu 3, od odkopania fundamentu i wykonania termoizolacji ze styropianu hydrofobizowanego EPS-P 0,36. Kolejnym działaniem było wyburzenie istniejących ścian działowych oraz wykonanie z pustaków ceramicznych szlifowanych nowych, o grubości 12 cm. Wykonano pokrycie dachu płaskiego.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany został system trzyszybowych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm oraz ciepłe parapety dwustronne z XPS. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji oraz przepust na poddasze pod późniejsze wykonanie instalacji fotowoltaicznej. Do ogrzania budynku wykorzystano pompę ciepłą typu split Panasonic 12 kW oraz ogrzewanie podłogowe w domu, garażu i pomieszczeniach gospodarczych.

Ocieplenie dachu budynku wykonano wełną mineralną o grubości 30 cm, a ściany zewnętrzne – styropianem grafitowym o współczynniku przewodzenia ciepła 0,031/0,032 i grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Marki
Powierzchnia użytkowa:
210,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Pompa ciepła
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!