Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Łódź Bałuty. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym i garażem

Łódź Bałuty. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym i garażem

IMG_20220819_112652

Opis realizacji

Łódź – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 127 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych, ocieplonych styropianem Aqua o grubości 15 cm. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z bloczków z betonu komórkowego o odpowiedniej grubości 24 cm oraz 12 cm oraz murowane na kleju cienkowarstwowym klasy M5. Więźba dachowa prefabrykowana, z drewna czterostronnie szlifowanego. Dach budynku pokryto blachodachówką.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany został system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm oraz rolety elektryczne, podtynkowe. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz rekuperację.

Ocieplenie poddasza wykonano pianą PUR o grubości 25cm, natomiast ściany ocieplono styropianem grafitowym o grubości 20cm. Budynek wykończono tynkiem silikonowym w jasnym kolorze.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Łódź Bałuty
Powierzchnia użytkowa:
127,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!