Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Krzyszkowo. Energooszczędny dom piętrowy z dachem kopertowym i garażem

Krzyszkowo. Energooszczędny dom piętrowy z dachem kopertowym i garażem

IMG_20230923_161853

Opis realizacji

Krzyszkowo – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, w gminie Rokietnica. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 241 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i ocieplonych murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z bloczków silikatowych o grubości odpowiednio 24 cm i 12cm. Strop gęstożebrowy typu Teriva. Więźba dachowa została wykonana z prefabrykowanych wiązarów. Dach pokryto dachówką betonową płaską w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system trzyszybowych, energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm oraz ciepłe parapety. Okna wyposażono w rolety elektryczne podtynkowe. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan. oraz instalację rekuperacji. Dodatkowo zamontowano instalację odgromową i alarmową. Ogrzewanie domu odbywało się będzie za pomocą powietrznej pompy ciepła i ogrzewania elektrycznego.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem fasadowym grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto białego tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Krzyszkowo
Powierzchnia użytkowa:
241,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Pompa ciepła
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!