Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Kotorydz. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Kotorydz. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

kotorydz-1-dom-energooszczedny-2548

Opis realizacji

Kotorydz – wieś w Polsce położona w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Tarczyn. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 153 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i ocieplonych murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o odpowiedniej grubości 24 cm i 12 cm. Więźba dachowa została wykonana w konstrukcji prefabrykowanej z drewna czterostronnie szlifowanego i impregnowanego. Dach budynku pokryto dachówką cementową, a na nim wykonano przepust pod późniejsze wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm oraz roletami elektrycznymi, podtynkowymi. Dodatkowo zastosowano ciepły montaż stolarki okiennej, co zminimalizuje koszty utrzymania domu. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, instalację rekuperacji, pełną instalację ogrzewania elektrycznego wraz z bojlerem do CWU.

Do ocieplenia ścian zewnętrznych zastosowano styropian grafitowy o grubości 20 cm, a do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Kotorydz
Powierzchnia użytkowa:
153,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!