Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Grzebienisko. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

Grzebienisko. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

grzebienisko-dom-energooszczedny-3718

Opis realizacji

Grzebienisko – wieś położona w powiecie szamotulskim, w gminie Duszniki. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni użytkowej 88 m2, wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne i działowe wykonane zostały z betonu komórkowego, o grubości odpowiednio 24 cm i 12 cm. Więźba dachowa została wykonana przy użyciu wiązarów prefabrykowanych, z drewna czterostronnie szlifowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową BRAAS Celtycka w kolorze grafitowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami Bluevolution o głębokości 82 mm. Dodatkowo zamontowano ciepłe parapety z XPS pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien oraz rolety podtynkowe w kolorze antracytowym. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan oraz pełną instalację ogrzewania gazowego z piecem i CWU. Z jednej warstwy płyt GK 12,5mm powstał także sufit podwieszany.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR o grubości 25 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym o Lambdzie 0,031/0,032 o grubości 20 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym oraz szarym według projektu. Cokół wykończony został tynkiem mozaikowym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Grzebienisko
Powierzchnia użytkowa:
88,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Gazowe
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!