Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Łopuchowo. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

Łopuchowo. Energooszczędny dom parterowy z dachem kopertowym

lopuchowo-dom-energooszczedny-2198

Opis realizacji

Łopuchowo – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Murowana Goślina, która znajduje się po północnej stronie Poznania. Tu właśnie usytuowany został dom o powierzchni 96 m2 wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany wykonane zostały z bloczków z betonu komórkowego i murowano na kleju cienkowarstwowym klasy M5. Konstrukcja więźby dachowej wykonana została przy użyciu wiązarów prefabrykowanych z drewna czterostronnie szlifowanego. Dach budynku pokryto dachówką betonową Euronit Goteborg Planar w kolorze grafitowym. Wykonano również podwieszany sufit na stelażu krzyżowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien Krispol FEN 85 z 6-komorowymi profilami o głębokości 85 mm. Okna  wyposażono w rolety podtynkowe Krispol RZ z napędem elektrycznym. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan oraz pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej w elektrycznym podgrzewaczu Stiebel Eltron PSH 150 Trend.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą PUR grubości 22 cm, ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm, a murów fundamentowych – wodoodpornym styropianem fundamentowym AQUA grubości 15 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze białym.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Łopuchowo
Powierzchnia użytkowa:
96,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Inne realizacje

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!