...

Firma Budowlana Dom Pełen Energii - skontaktuj się z nami - od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Bobrowiec. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

Bobrowiec. Energooszczędny dom z użytkowym poddaszem, dachem dwuspadowym i garażem

dji_fly_20230210_154122_126_1676044362023_photo_optimized

Opis realizacji

Bobrowiec to wieś leżąca w powiecie piaseczyńskim, gminie Piaseczno, znajdującej się po południowo-zachodniej części od Warszawy. Tu właśnie został budynek mieszkalny o powierzchni użytkowej 186m2 i charakterystyce  zgodnej z umową z inwestorem wg poniższego opisu.

Po przeprowadzeniu niezbędnych prac przygotowawczych, wykonana została zbrojona płyta fundamentowa grubości 25 cm z izolacją energooszczędną ze styropianu XPS 300 o grubości 10 cm. Ściany parteru oraz poddasza budynku zostały wymurowane z betonu komórkowego. Dach wykonano jako konstrukcję drewnianą ze stropem z drewna iglastego, który pokryto dachówką cementową w kolorze grafitowym. Strop nad parterem monolityczny.

Przy ciepłym montażu stolarki okiennej zastosowano system energooszczędnych okien z 7-komorowymi profilami o głębokości 82cm oraz ciepły montaż parapetów. Zamontowano też żaluzje elewacyjne, podtynkowe. Budynek wyposażono w instalację elektrycznąteletechnicznąwodno-kanalizacyjną, instalację pompy ciepła oraz rekuperację.

W budynku zastosowano energooszczędne izolacje, w tym termoizolację ścian zewnętrznych styropianem grafitowym grubości 20 cm, a dach ocieplono pianą PUR grubości 22 cm. Do wykończenia użyto tynku silikonowego.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Bobrowiec
Powierzchnia użytkowa:
186,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Pompa ciepła
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!