Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Gortatowo. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym i garażem

Gortatowo. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym i garażem

gortatowo

Opis realizacji

Gortatowo – wieś położona w powiecie poznańskim, w gminie Swarzędz, która od wschodu sąsiaduje z Poznaniem. Tu właśnie usytuowany został 84-metrowy dom wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Zarówno ściany nośne, jak i ściany działowe wykonane zostały z betonu komórkowego w grubości odpowiedni 24 i 12cm. Drewniana konstrukcja dachu wykonana została z wiązarów prefabrykowanych z drewna czterostronnie struganego klasy C24. Dach budynku pokryto blachą na rąbek stojący Budmat Prime Click 515 w kolorze antracyt.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system energooszczędnych okien z 6-komorowymi profilami o głębokości 85 mm. Okna  wyposażono w rolety podtynkowe Krispol RZ z napędem elektrycznym w kolorze antracytowym. Drzwi wejściowe to energooszczędne drzwi firmy KMT Plus 75. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan oraz pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz ogrzewanie wody użytkowej.

Ocieplenie dachu budynku wykonano wełną mineralną, ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym grubości 20 cm, a murów fundamentowych – wodoodpornym styropianem fundamentowym AQUA grubości 15 cm. Do wykończenia elewacji budynku użyto tynku silikonowego w kolorze AK 1273.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Gortatowo
Powierzchnia użytkowa:
84,00 m²
Rodzaj domu:
Parterowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Ogrzewanie:
Podczerwień / elektryczne
Oddział:

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!