Dom Pełen Energii. Firma budowlana – generalny wykonawca domów jednorodzinnych. Pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)
Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

ECO 106G

Energooszczędny dom parterowy

WYBUDUJEMY TEN DOM W 5 MIESIĘCY

Projekt Pełen Energii

Przemyślany układ funkcjonalny

Praktyczne rozwiązania architektoniczne

Idealna przestrzeń do życia

Nowoczesny design i estetyka

Opis projektu

ECO 106G to projekt łączący nowoczesną estetykę z maksymalną funkcjonalnością. Prosta i elegancka forma, doskonale komponuje się z kopertowym dachem. Zaś drewniane elementy dodają jej wyjątkowego charakteru. Wnętrze domu zaplanowano z myślą o zapewnieniu spokoju i intymności wszystkim mieszkańcom. Przestronny i zadaszony taras, stanowi naturalne przedłużenie salonu. Jednostanowiskowy garaż, wraz z pomieszczeniem gospodarczym zostały wkomponowane w bryłę budynku, co zapewnia wygodne i bezpieczne przejście do części mieszkalnej domu.

Rzut parteru
  1. Wiatrołap 6,45 m2
  2. Garaż 18,92 m2
  3. Pom.gosp. 6,77 m2
  4. Łazienka 4,46 m2
  5. Garderoba 2,82 m2
  6. Kuchnia 6,67 m2
  7. Garderoba 2 3,10 m2
  8. Komunikacja 5,35 m2
  9. Salon+ jadalnia 27,36 m2
  10. Pokój 1 12,58 m2
  11. Pokój 2 11,85 m2
  12. Razem: 106,33 m2

Standardy wyceny

  • Styropian na fundament 10 cm Aqua
  • Chudziak pod posadzką 10 cm C8/10
  • Ściany beton komórkowy 24 cm nośne i 12 działowe
  • Wiązary i ściany szczytowe prefabrykowane
  • 7 pkt elektrycznych na pomieszczenie
  • Ocieplenie dachu piana pur
  • Rekuperacja
  • Styropian na ściany zewnętrzne grafit 15 cm

Wycena nie zawiera

  • Elementów ozdobnych poza obrysem budynku np. ramy żelbetowe, pergole drewniane
  • Tarasów na gruncie
  • Komina do kominka
  • Ciepłego montażu

Dane techniczne

Rodzaj domu:
Parterowy
Liczba pokojów:
3
Liczba łazienek:
1
Garaż:
1-stanowiskowy
Zakres budowy:
Stan deweloperski niskoenergetyczny
Powierzchnia netto:
106,33 m²
Cena netto od:
571 500 zł
5 375,00 zł / m²
Stan deweloperski energooszczędny, szacowany dla woj. wielkopolskiego. Aktualizacja na dzień 1.04.2026
Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź!

Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!

Popularne projekty

Dom Piętrowy
Metraż: 284,52 m²
Dom Piętrowy
Metraż: 243,00 m²
Koszt budowy netto: 1 134 000 zł
Dom Piętrowy
Metraż: 323,30 m²
Dom Piętrowy
Metraż: 238,00 m²
Podoba Ci się ten projekt?
ECO 106G

Wypełnij formularz – oddzwonimy, aby bezpłatnie wycenić budowę domu w Twojej okolicy

* Pola obowiązkowe

Podoba Ci się ten projekt?
ECO 106G

Wypełnij formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, aby przekształcić Twoją wizję w rzeczywistość.

* Pola obowiązkowe

  1. Wiatrołap 6,45 m2
  2. Garaż 18,92 m2
  3. Pom.gosp. 6,77 m2
  4. Łazienka 4,46 m2
  5. Garderoba 2,82 m2
  6. Kuchnia 6,67 m2
  7. Garderoba 2 3,10 m2
  8. Komunikacja 5,35 m2
  9. Salon+ jadalnia 27,36 m2
  10. Pokój 1 12,58 m2
  11. Pokój 2 11,85 m2
  12. Razem: 106,33 m2
Rzut parteru