Kalkulator budowy domu

Uzyskaj wycenę swojego wymarzonego domu

Wypełnij poniższy formularz i sprawdź, ile może kosztować realizacja Twojego marzenia o własnym domu.

Wypełnij formularz - otrzymasz bezpłatną wycenę

Loading...
0
* Wymagany

Dzień dobry!

Zauważyliśmy, że panuje powszechne przekonanie o tym, że budowa domu z zewnętrzną firmą jest bardzo droga. Nasza współpraca z klientami wielokrotnie pokazała, że taka budowa opłaca się pod wieloma względami i niesamowicie ułatwia życie oraz oszczędza stresów. Zainwestuj 30 sekund swojego czasu w wypełnienie powyższego formularza, a pokażemy szacunkowo, z jakimi kosztami musisz się liczyć i czy warto robić to samodzielnie.


Zadowolenie klientów jest dla nas absolutnym priorytetem.

Rozwiązujemy problemy

Podczas ostatnich lat pracy z naszymi klientami zwróciliśmy uwagę, że nasi klienci mieli masę negatywnych doświadczeń z firmami budowlanymi. Wierzymy, że wypracowaliśmy model budowy domów, który rozwiązuje te problemy.

Oceń proszę czy Ty również zmagałeś się takimi problemami, jak:

1

Zbyt wysokie koszty

To najczęściej pojawiający się mit. Wiele osób próbuje działania systemem gospodarczym, jednak pozorna oszczędność wychodzi prędzej czy później w jakości wykonania. W gruncie rzeczy z nami oszczędzasz! Od początku informujemy Cię o kosztach budowy. Dzięki doświadczeniu jesteśmy też w stanie znajdować oszczędności tam, gdzie pozornie ich nie widać.

2

Nieterminowość firm

Równie często słuchamy obaw dotyczących terminów wykonania prac. My zakładamy harmonogram prac, którego trzymamy się na tyle, na ile to możliwe. O każdych opóźnieniach informujemy i nadrabiamy je w pierwszym możliwym czasie. Nasi klienci często doceniają stały kontakt i to, że budowy idą równym tempem. Dzięki temu zdarza nam się kończyć przed terminem.

3

Obawa o technologię

Nierzadko spotykamy się z powstającymi dopiero budowami wg przestarzałych i nieefektywnych energetycznie technologii. To duży błąd, skazujący klienta na wyższe koszty ogrzewania czy straty ciepła. Wybierając Dom Pełen Energii masz pewność, że wybieramy wyłącznie rozwiązania energooszczędne i korzystne cenowo w perspektywie czasu.

Możesz codziennie budzić się i stresować przebiegiem budowy lub powierzyć ją ekspertom, którzy zrealizują ten projekt dla Ciebie! Bazujemy na latach doświadczeń i rozwiązujemy napotkane problemy oszczędzając Ci kłopotu.


Zobacz historię pary, która buduje z nami swój wymarzony dom:

Referencje naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o współpracy z nami dotychczasowi klienci. Zbudowaliśmy wiele domów, które odmieniły życie tych osób. Z przyjemnością dzielimy się tymi opiniami:

"


Zanim zdecydowaliśmy się na budowę, chcieliśmy poznać szczegóły technologii, którą zaproponowała firma. Po spotkaniu nie mieliśmy już wątpliwości, że chcemy zbudować energooszczędny dom. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania, wszystko zostało przygotowane rzetelnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Super się mieszka, serdecznie dziękujemy!


Ania i Mariusz

"


Decydując się na budowę domu, obawiałem się przede wszystkim kosztów utrzymania. Dla singla to ryzykowny krok, na szczęście trafiłem na Państwa firmę. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że to było słusznie podjęte ryzyko. Każdy szczegół był dopracowany i - co dla mnie było ważne - wszystko zostało wykonane w terminie. Naprawdę polecam.


Maciej

"


Mieliśmy okazję współpracować z firmą Dom Pełen Energii. Po czasie możemy przyznać, że oszacowane kwoty za ogrzewanie są zgodne z prognozowanymi i zdecydowanie nie żałujemy decyzji. Wszystkim polecamy takie rozwiązanie.


Gosia i Wojtek

Zobacz filmy z budowy

Regularnie odwiedzamy budowy naszych klientów, by sprawdzać przebieg prac. Zobacz nasze filmy, na których opowiadamy o technologii wykonania i postępach w działaniu ekip.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała ze szczerej chęci pomagania ludziom w budowie energooszczędnych domów w osiągalnej dla nich cenie. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, bo wiemy, jak istotne jest wybudowanie wymarzonego domu. 


Nasz zespół tworzy kilkadziesiąt osób pracujących w Poznaniu i Warszawie oraz dzień w dzień na budowach w wielu lokalizacjach jednocześnie. 


Staszek jest miłośnikiem latania oraz pasjonatem aikido. Amadeusz nie wyobraża sobie życia bez ruchu, dlatego jeździ na rowerze, biega, pływa i wspina się w górach.


amadeusz górski dom pełen energii
dpe budujemy domy energooszczędne

Nasze wartości

Uczciwość

Uczciwie podchodzimy do relacji z budującymi, tak samo jak z naszymi pracownikami. 

Terminowość

Dbamy o to, by dotrzymywać słowa przy realizacji budów oraz oddawaniu kolejnych etapów.

Dokładność

Dokładamy wszelkich starań, by nasza dbałość o detale była zauważalna. 

Zaufanie klienta

Zawsze tworzymy relacje, które potem zamieniają się w partnerskie, wraz z upływem czasu i postępami w budowie.

Działamy na terenie całej Polski

Szczególnie koncentrujemy się na obszarze 70 km od Poznania i 70 km od południowej Warszawy (Dawidy). Zapraszamy do kontaktu!

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Wycena, która przyjdzie na wskazany adres e-mail nie jest ofertą handlową w rozumienia prawa handlowego, 

a jedynie szacunkowym określeniem kosztów budowy domu wedle ustalonych parametrów.


Dom Pełen Energii Sp. z o.o.


Oddział Poznań

ul. Mścibora 18A, 61-062 Poznań

Telefon: 501 398 822

e-mail: biuro@dompelenenergii.pl


Oddział Warszawa

Ul. Warszawska 11b  lok.24, 05-090 Dawidy

Telefon: 505 005 555

e-mail: biuro.warszawa@dompelenenergii.pl