Bezpłatna wycena budowy domu

Bezpłatnie wyceń budowę wymarzonego domu lub przejdź do szybkiego kontaktu – oddzwonimy w ciągu 48 godzin.

Formularz wyceny

Loading...
0
* Wymagane pola

Rozwiązujemy problemy

Zauważyliśmy, że panuje powszechne przekonanie o tym, że budowa domu z zewnętrzną firmą jest bardzo droga. Nasza współpraca z klientami wielokrotnie pokazała, że taka budowa opłaca się pod wieloma względami i niesamowicie ułatwia życie oraz oszczędza stresów, jakich dostarczają firmy budowlane. Wierzymy, że wypracowaliśmy model budowy domów, który rozwiązuje najpopularniejsze problemy.

Optymalizujemy koszty

Współpraca z nami jest droga? To najczęściej pojawiający się mit. Wiele osób próbuje działania systemem gospodarczym, jednak pozorna oszczędność wychodzi prędzej czy później w jakości wykonania. W gruncie rzeczy z nami oszczędzasz! Od początku informujemy Cię o kosztach budowy. Dzięki doświadczeniu jesteśmy też w stanie znajdować oszczędności tam, gdzie pozornie ich nie widać.

Jesteśmy terminowi

Równie często słuchamy obaw dotyczących terminów wykonania prac. My zakładamy harmonogram prac, którego trzymamy się na tyle, na ile to możliwe. O każdych opóźnieniach informujemy i nadrabiamy je w pierwszym możliwym czasie. Nasi klienci często doceniają stały kontakt i to, że budowy idą równym tempem. Dzięki temu zdarza nam się kończyć przed terminem.

Wybieramy najlepsze technologie

Nierzadko spotykamy się z powstającymi dopiero budowami wg przestarzałych i nieefektywnych energetycznie technologii. To duży błąd, skazujący klienta na wyższe koszty ogrzewania czy straty ciepła. Wybierając Dom Pełen Energii masz pewność, że wybieramy wyłącznie rozwiązania energooszczędne i korzystne cenowo w perspektywie czasu.

Zobacz historię pary, która buduje z nami swój wymarzony dom

Możesz codziennie budzić się i stresować przebiegiem budowy lub powierzyć ją ekspertom, którzy zrealizują ten projekt dla Ciebie! Bazujemy na latach doświadczeń i rozwiązujemy napotkane problemy oszczędzając Ci kłopotu.

Referencje naszych klientów

Przeczytaj, co mówią o współpracy z nami dotychczasowi klienci. Zbudowaliśmy wiele domów, które odmieniły życie tych osób. Z przyjemnością dzielimy się tymi opiniami

 

Zanim zdecydowaliśmy się na budowę, chcieliśmy poznać szczegóły technologii, którą zaproponowała firma. Po spotkaniu nie mieliśmy już wątpliwości, że chcemy zbudować energooszczędny dom. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania, wszystko zostało przygotowane rzetelnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Super się mieszka, serdecznie dziękujemy!Ania i Mariusz

Decydując się na budowę domu, obawiałem się przede wszystkim kosztów utrzymania. Dla singla to ryzykowny krok, na szczęście trafiłem na Państwa firmę. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że to było słusznie podjęte ryzyko. Każdy szczegół był dopracowany i – co dla mnie było ważne – wszystko zostało wykonane w terminie. Naprawdę polecam.Maciej

Mieliśmy okazję współpracować z firmą Dom Pełen Energii. Po czasie możemy przyznać, że oszacowane kwoty za ogrzewanie są zgodne z prognozowanymi i zdecydowanie nie żałujemy decyzji. Wszystkim polecamy takie rozwiązanie.Gosia i Wojtek

Zobacz filmy z budowy

Regularnie odwiedzamy budowy naszych klientów, by sprawdzać przebieg prac. Zobacz nasze filmy, na których opowiadamy o technologii wykonania i postępach w działaniu ekip.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała ze szczerej chęci pomagania ludziom w budowie energooszczędnych domów w osiągalnej dla nich cenie. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, bo wiemy, jak istotne jest wybudowanie wymarzonego domu. Nasz zespół tworzy kilkadziesiąt osób pracujących w Poznaniu i Warszawie oraz dzień w dzień na budowach w wielu lokalizacjach jednocześnie.

Staszek jest miłośnikiem latania oraz pasjonatem aikido. Amadeusz nie wyobraża sobie życia bez ruchu, dlatego jeździ na rowerze, biega, pływa i wspina się w górach.

Skontaktuj się z nami
Poznań
Warszawa
Wrocław

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Truskawkowa 3,
61-306 Poznań

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Warszawska 11b lok.24,
05-090 Dawidy

Zapraszamy do kontaktu.

Aleja Armii Krajowej 2/20

Napisz do nas

{{ errors.first('name') }}
{{ errors.first('email') }}
{{ errors.first('phone_number') }}
{{ errors.first('subject') }}
{{ errors.first('textarea') }}

{{ errors.first('rodo') }}