Skontaktuj się z nami - pracujemy od poniedziałku do piątku (8.00-17.00)

Skontaktuj się z nami – pon-pt w godz. 8.00-17.00

Zadzwoń

lub napisz

Wierzyce. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

Wierzyce. Energooszczędny dom parterowy z dachem dwuspadowym

wierzyce-2-dom-energooszczedny-2942

Opis realizacji

Wierzyce – wieś w Polsce położona w województwie wielkopolskim, w powiecie gnieźnieńskim, w gminie Łubowo. Tu właśnie usytuowany został niespełna 117 m dom wzniesiony na fundamentach tradycyjnych, czyli zbrojonych ławach i murach fundamentowych. Ściany nośne oraz działowe wykonane zostały z betonu komórkowego o grubości odpowiednio 24 cm i 12 cm. Dach wykonano jako prefabrykowaną konstrukcję drewnianą z drewna czterostronnie szlifowanego i impregnowanego , który pokryto blachą na rąbek w kolorze antracytowym.

W ramach ciepłego montażu stolarki okiennej zamontowany system trzyszybowych, energooszczędnych okien BROS z 6-komorowymi profilami o głębokości 82 mm. Dodatkowo zamontowano ciepłe parapety z XPS pod oknami w celu zapewnienia maksymalnie wysokich parametrów montażu okien. W budynku wykonano instalację elektrycznąteletechnicznąwod-kan, oraz pełną instalację ogrzewania elektrycznego z czujnikami i termostatami oraz zamontowano bojler elektryczny do CWU. Wykonano również rekuperację.

Ocieplenie dachu budynku wykonano pianą o grubości 22 cm, a ścian zewnętrznych – styropianem grafitowym o Lambdzie 0,031/0,032 o grubości 20 cm.

Zdjęcia z budowy

Dane realizacji

Lokalizacja:
Wierzyce
Powierzchnia użytkowa:
117,00 m²
Zakres budowy:
Stan deweloperski energooszczędny
Oddział:

Inne realizacje

Powierzchnia użytkowa: 329,00 m²
Oddział: Warszawa Północ
Powierzchnia użytkowa: 102,00 m²
Oddział: Warszawa Południe

Darmowa wycena
w 60 sekund

Ile będzie kosztował Twój dom? Znamy odpowiedź! Wypełnij formularz i otrzymaj wycenę od razu!