Bezpłatna wycena budowy domu

Bezpłatnie wyceń budowę wymarzonego domu lub przejdź do szybkiego kontaktu – oddzwonimy w ciągu 48 godzin.

Formularz wyceny

Loading...
0
* Wymagane pola

Dlaczego Dom Pełen Energii?

Rozwiązujemy problemy

Zauważyliśmy, że panuje powszechne przekonanie o tym, że budowa domu z zewnętrzną firmą jest bardzo droga. Nasza współpraca z klientami wielokrotnie pokazała, że taka budowa opłaca się pod wieloma względami i niesamowicie ułatwia życie oraz oszczędza stresów, jakich dostarczają firmy budowlane. Wierzymy, że wypracowaliśmy model budowy domów, który rozwiązuje najpopularniejsze problemy.

Optymalizujemy koszty

Współpraca z nami jest droga? To najczęściej pojawiający się mit. Wiele osób próbuje działania systemem gospodarczym, jednak pozorna oszczędność wychodzi prędzej czy później w jakości wykonania. W gruncie rzeczy z nami oszczędzasz! Od początku informujemy Cię o kosztach budowy. Dzięki doświadczeniu jesteśmy też w stanie znajdować oszczędności tam, gdzie pozornie ich nie widać.

Jesteśmy terminowi

Równie często słuchamy obaw dotyczących terminów wykonania prac. My zakładamy harmonogram prac, którego trzymamy się na tyle, na ile to możliwe. O każdych opóźnieniach informujemy i nadrabiamy je w pierwszym możliwym czasie. Nasi klienci często doceniają stały kontakt i to, że budowy idą równym tempem. Dzięki temu zdarza nam się kończyć przed terminem.

Wybieramy najlepsze technologie

Nierzadko spotykamy się z powstającymi dopiero budowami wg przestarzałych i nieefektywnych energetycznie technologii. To duży błąd, skazujący klienta na wyższe koszty ogrzewania czy straty ciepła. Wybierając Dom Pełen Energii masz pewność, że wybieramy wyłącznie rozwiązania energooszczędne i korzystne cenowo w perspektywie czasu.

 Jak wygląda budowa domu z nami?

Bezpłatna wycena budowy domu już za Tobą? Zobacz zatem w jaki sposób realizujemy marzenia naszych Klientów.

 

Możesz codziennie budzić się i stresować przebiegiem budowy lub powierzyć ją ekspertom, którzy zrealizują ten projekt dla Ciebie! Bazujemy na latach doświadczeń i rozwiązujemy napotkane problemy oszczędzając Ci kłopotu.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą rodzinną, która powstała ze szczerej chęci pomagania ludziom w budowie domów energooszczędnych w osiągalnej dla nich cenie. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, bo wiemy, jak istotne jest wybudowanie wymarzonego domu. Nasz zespół tworzy kilkadziesiąt osób pracujących w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście oraz dzień w dzień na budowach w wielu lokalizacjach jednocześnie. Więcej o nas znajdzie tutaj.

Skontaktuj się z nami
Poznań
Warszawa
Wrocław
Łódź
Trójmiasto

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Truskawkowa 3
61-306 Poznań

Warszawa Północ

ul. Zabraniecka 8L
II piętro
03-872 Warszawa

Warszawa Południe

ul. Warszawska 11B, lok. 24
05-090 Dawidy

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kościerzyńska 10
51-416 Wrocław

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Kopernika 36B, lok. 14
90-552 Łódź

Zapraszamy do kontaktu.

ul. Wschodnia 1A/1
81-575 Gdynia

Napisz do nas

{{ errors.first('name') }}
{{ errors.first('email') }}
{{ errors.first('phone_number') }}
{{ errors.first('location') }}
{{ errors.first('textarea') }}

{{ errors.first('rodo') }}